Pożyczka bez BIK, prywatna, pożyczka dla zadłużonych klientów

Jeżeli potrzebujesz czegoś więcej, niż dobrej pożyczki by opłacić swoje zobowiązania, przejrzyj tą ofertę dla zadłużonych – pożyczki pozabankowe.

Posiadasz długi? Zostałeś wpisany do rejestru BIK i nie możesz uzyskać nigdzie dużej pożyczki? Masz kredyty lub inne zobowiązania finansowe, które chcesz spłaci? Prywatne firmy pożyczkowe odmawiają udzielenia Tobie pożyczki na większą kwotę?

Już możesz przestać się martwić na zapas! Jest firma, w której można pożyczyć od 20 000 do 500 000 zł bez BIK, bez zdolności kredytowej, bez zaświadczeń!

Pożyczka gotówkowa dla każdego. Możliwość konsolidacji kredytów lub spłaty kredytów. Ta prosta pożyczka gotówkowa, posiada długi okres kredytowania, który możesz dopasować sobie, a masz do wyboru rozłożenie rat, nawet do 30 lat. Raty będą niskie. Uproszczone procedury, umowa cywilnoprawna. Firma zna się na rzeczy.

To nietypowa oferta na rynku. Rzadko się takie pożyczki spotyka na rynku.

Frazy kluczowe dla tej firmy pożyczkowej: pożyczki pozabankowe bez zdolności kredytowej, pożyczki bez BIK, pożyczki bez zaświadczeń, pożyczki dla zadłużonych, pożyczki pozabankowe.

Ten wpis został opublikowany w kategorii pożyczki i oznaczony tagami , . Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

459 odpowiedzi na „Pożyczka bez BIK, prywatna, pożyczka dla zadłużonych klientów

 1. Ola pisze:

  Witam, spirala długów mnie pożera Mam 20 tys długów i stały dochód, proszę o pomoc.

  • Karola pisze:

   Trzeba albo coś sprzedać i spłacić pożyczki, albo wziąć gdzieś jedną pożyczkę i wszystkie pożyczki spłacić tą jedną, żeby ciągle nie dochodziły dodatkowe koszty za nieterminowe spłacanie pożyczek.

   Ja nie miałam co sprzedać, więc poprosiłam brata, który podżyrował mi pożyczkę, został po prostu gwarantem, że spłacę pożyczkę. RapidaMoney – są to szybkie, łatwe i dopasowane do potrzeb klienta pożyczki od 2500 do 25 000 zł. Zła historia kredytowa nie jest istotna, jeśli pożyczkobiorca ma gwaranta. Gwarant musi wykazać zdolność kredytową oraz posiadać nieruchomość. Okres spłaty pożyczki może wynosić 12, 24 lub 36 miesięcy – nawet do 48 miesięcy dla pożyczek od 20 tys.

   W ten sposób pozbyłam się kilku pożyczek, które naganiały mi koszty, spłaciłam je po prostu tą jedną pożyczką.Teraz spłacam tylko tą jedną. Pilnuję terminu wpłaty raty, że znowu nie popaść w kłopoty finansowe. Czasem gdy wiem, że będzie brakowało mi na ratę, ojciec mi parę złotych dokłada i w ten sposób spłacam długi ale już po nocach śpię spokojnie.

   Pod tym linkiem http://www.get-money.pl/aktualności/finanse/pożyczki-pozabankowe-z-długim-terminem-spłaty-ratalne jest więcej o tej pożyczce ale na pewno warto poszukać w rodzinie kogoś kto zostanie Twoim gwarantem, wziąć tą pożyczkę, spłacić nią wszystkie posiadane pożyczki i mieć tylko jedną do spłaty zamiast kilku w różnych firmach. Mi się udało pozbyć długów, mam nadzieję, że i Tobie też się uda.

  • splatakomornika pisze:

   Na spłatę pożyczek pozabankowych, czyli różnych pożyczek ratalnych i chwilówek można wziąć pożyczkę pozabankową konsolidacyjną i spłacić wszystkie posiadane pożyczki w różnych firmach pożyczkowych. Pod adresem http://www.get-money.pl/aktualności/banki/szybka-pożyczka-przez-internet-ekassa-bez-zaświadczeń są wszystkie informacje na temat pozabankowej pożyczki konsolidacyjnej.

 2. Patrycja pisze:

  Dzień dobry,
  Zwracam się z prośbą o pomoc, ponieważ wpadłam w spiralę długów, a banki nie chcą udzielić jakiegokolwiek kredytu. Potrzebuje 25 tys. zł – Pytanie do Was, w jakiej firmie lub może u osoby prywatnej pożyczyć pieniądze? Bardzo proszę o szybką odpowiedź.

 3. Wojciech pisze:

  Witam serdecznie,
  Bardzo proszę o kontakt, potrzebuje 45000 zł na ok 5-6 lat z ratą 730 zł miesięcznie, jestem zadłużony, potrzebuję na spłatę e-mail: skrzypek175@wp.pl

 4. Kasia pisze:

  Proszę o pożyczkę 60 tys zł. Posiadam stały dochód. Oddam z dużym procentem.

Możliwość komentowania jest wyłączona.