Pożyczki pozabankowe na dłuższy okres

Jakie pożyczki pozabankowe na dłuższy okres spłaty dostępne są obecnie na rynku? Gdzie po pożyczki na dłuższy okres? Jakie nowe firmy pożyczkowe pojawiły się na rynku i oferują pożyczki na dłuższy okres spłaty. Na jaką kwotę pożyczki można liczyć? Przegląd ofert pożyczek pozabankowych na dłuższy okres spłaty.

pożyczki na długiZ pożyczek pozabankowych na większe kwoty, dostępne są obecnie:

Pożyczka gotówkowa PROFI CREDIT Poland do 25 000 zł, firma pożyczkowa kładzie nacisk na indywidualne podejście do klienta. Działa na terenie niemal całej Polski dysponując siecią 60 biur terenowych. Czasem wystarczy oświadczenie o zarobkach, pożyczka dla osób powyżej 18 roku życia, szybka analiza wniosku. W Profi Credit, największą popularnością cieszą się pożyczki do 10 000zł po wypełnieniu minimum formalności. By poznać szczegóły oferty wystarczy zgłosić się przez formularz kontaktowy zamieszczony na stronie (adres poniżej) i poczekać na telefon przedstawiciela firmy.

Pożyczka Zaplo – szybkie pożyczki do kwoty 7 000 PLN w 15 minut, bez wychodzenia z domu dla osób w wieku od 20 do 75 lat. Docelowo można uzyskać do 7000 zł. Okres kredytowania wynosi od 3 do 12 miesięcy z możliwością przesunięcia terminu spłaty raty. Klient sam dopasowuje sobie kwotę miesięcznej raty, którą będzie spłacał, poprzez wybór kwoty pożyczki i okresu spłaty. Klient może przesunąć termin spłaty raty aż 6 razy w trakcie okresu trwania pożyczki. Wystarczy, że zapłaci opłatę za przesunięcie (20% kwoty raty), a jego rata zostanie przesunięta na koniec okresu kredytowania i wydłuży go o 1 miesiąc. Minimum danych we wniosku o pożyczkę. Minimum formalności – nie wymagane dokumenty potwierdzające dochód.

Pożyczka gotówkowa TAKTO – pożyczki nawet do 10 000 zł, pożyczki dostępne poza bankami; okres spłaty od 3 do 24 miesięcy; umowa zawierana drogą internetową (dostarczana przez kuriera), pożyczka bez wychodzenia z domu. Decyzja kredytowa do 24 godzin, pieniądze na koncie nawet w 48 godzin. Pożyczkodawca bierze pod uwagę różne źródła dochodów (w tym „umowy śmieciowe”). Rozpatrywane są także wnioski osób posiadających tzw. złą historię kredytową.

Pożyczka gotówkowa Zaimo – pożyczka na 12mc-y do 6 000 zł na dowolny cel bez zbędnych zaświadczeń i wizyty w oddziale jakiejkolwiek placówki – wszystko odbywa się całkowicie on-line, a maksymalny okres spłaty to 12 miesięcy.

Sprawdzisz wszystkie oferty od ręki pod adresem: pożyczki pozabankowe na dłuższy okres.

Ten wpis został opublikowany w kategorii pożyczki i oznaczony tagami , , , , , , . Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

Dodaj komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.