Pożyczki bez BIK, KRD, BIG, Infomonitor – Szukasz takiej?

Największą przyznawalność mają pożyczki pozabankowe, gdzie rejestry BIK nie są sprawdzane, a rejestry KRD, BIG, Infomonitor – nie wpływają istotnie na decyzję kredytową. Na rynku pożyczek pozabankowych są firmy pożyczkowe, które mają bardziej radykalne, ludzkie podejście do klientów i w czasie wydawania decyzji kredytowej nie patrzą jedynie przez pryzmat rejestrów BIK, KRD, BIG czy Infomonitor.

pożyczki pozabankowe

Gdzie po pożyczki bez BIK a KRD, BIG, Infomonitor nie wpływał istotnie na decyzję kredytową?

By sprawdzić, które firmy pożyczkowe nie weryfikują klienta w BIK lub gdzie do wzięcia pożyczki dochody nie są wymagane, zajrzeliśmy na stronę pożyczki pozabankowe. Są tam chyba wszystkie dostępne na rynku polskim, pożyczki pozabankowe oraz chwilówki na dowód osobisty od 18 lat, w tym oferty dla bezrobotnych, osób bez dochodu, rencistów i emerytów, przedsiębiorców, studentów itd.

Po prawej stronie mamy link do porównywarki pożyczek pozabankowych czy też jak kto woli, wyszukiwarki pożyczek pozabankowych. Bardzo przydatne narzędzie, ponieważ są tam bardzo krótko ale jasno i rzeczowo, zamieszczone najważniejsze szczegóły, na jakich to warunkach firmy pożyczkowe oferują pożyczki i jakie restrykcje stosują. Tutaj widać firmy pożyczkowe, jak odnoszą się do wpisów w rejestrach BIK, KRD, BIG, Infomonitor. Sprawdzają je, cz też nie? Można suwakiem ustawić ile pieniędzy pożyczyć chcemy, a system automatycznie wyświetli tylko te oferty, które spełniają nasze kryteria.

Każdy z nas znajdzie tam potrzebne mu informacje, a na pewno zdobędzie większą wiedzę na temat pożyczek pozabankowych.

Ten wpis został opublikowany w kategorii pożyczki i oznaczony tagami , , , , , . Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

Dodaj komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.