Nowa pożyczka do 10 000 zł. Pożyczka Online

Poszukujesz pożyczki do 10 000 zł? Chcesz załatwić formalności bez wychodzenia z domu, wziąć pożyczkę online? Na rynku dostępnych jest kilka dobrych ofert pożyczek pozabankowych do 10 000 zł na różne cele. Teraz pojawiła się nowa na rynku firma pożyczkowa, która oferuje pożyczki nawet do 6000 zł w niespełna 10 minut.

pożyczki

Innowacyjne podejście do oceny zdolności kredytowej pożyczkobiorców

Zaimo, bo o tej firmie tu mowa, należy do grupy Kreditech Holding. Firma słynie z innowacyjnego podejścia do oceny zdolności kredytowej pożyczkobiorców opartej na Big Data. W odróżnieniu od pozostałych pożyczek pozabankowych, w Zaimo wysokość pożyczki, jej koszt i okres kredytowania są indywidualnie dopasowane do zdolności kredytowej każdego klienta. Całkowicie zautomatyzowany system pozwala w ciągu kilku sekund przygotować ofertę kredytu. Algorytm analizuje około 8000 poszczególnych informacji, pochodzących między innymi z portali społecznościowych, aktywności w sklepach internetowych czy instytucji statystycznych.

Pożyczka online do 6000 zł

W Zaimo maksymalna kwota, okres kredytowania oraz koszt pożyczki zależą od obliczanej indywidualnie dla każdego klienta zdolności kredytowej. Po wysłaniu wniosku, przedstawiona zostanie Ci indywidualna oferta wraz z kosztem kredytu i RSSO, której nie musisz zaakceptować.

Dlaczego warto wybrać pożyczkę Zaimo?:

  • ekspresowa decyzja, bez przesyłania dokumentów;
  • natychmiastowa wypłata środków bez względu na bank;
  • przez całą dobę, 7 dni w tygodniu.

Chcesz dowidzieć się więcej? Złóż bezpłatny wniosek?

Wnioski o pożyczkę przyjmowane są pod adresem: pożyczki online do 10 tys. zł.

Zaimo to nie bank. To coś znacznie lepszego!

Ten wpis został opublikowany w kategorii pożyczki i oznaczony tagami , , , , . Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

Dodaj komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.